Bitelės ŪKIS                      

Bitelės ŪKIS siūlo gamtos

turtų dovanas!


Anykščių rajone, Virintos upės slėnyje, netoliese nuostabaus Anykščių šilelio,  įsikūręs Bitelės ŪKIS

   Ūkyje veikia keturios darbščios lyg bitutės moterys: tautodailininkė, menininkė, bitininkė ir dizainerė. Sujungusios savo pomėgius, kuriame  rankų darbo dovanėles iš gamtos turtų. Kiekviena iš mūsų turi savitą stilių ir skonį, todėl mūsų rankose gamtos stebuklai virsta subtiliais, akį džiuginančiais medaus dovanų rinkiniais. Rinkinukai apipavidalinami iš gamtai draugiškų, natūralių medžiagų: medžio šakų, medinių karoliukų, samanų, džiovintų gėlių, šieno, asiūklių, karklo vytelių ir t. t.  Mūsų siūlomi rinkinukai išskirtiniai, nes yra natūralūs ir tikri, rankų darbo, sukurti pasitelkus fantaziją, geras emocijas ir energiją. Į kiekvieną dovanėlę  įdedame gerų emocijų, kruopštumo, daug darbo ir meilės – būtent taip rankų darbo medaus dovanėlėms įkvepiama gyvybė. „Bitelės ūkis“ skatina visus pagalvoti apie sveikas, natūralių produktų, gamtą tausojančias ir su rankų meile pagamintas medaus dovanas, juk tokios dovanos, įgauna daug daugiau prasmės nei masinės gamybos siūlomi produktai.      Atspėkite, kas tai: švelnus, kvepiantis miškais ir pievomis, šiltas ir nepaprastai naudingas?


   Teisingai – medus! Nuo seno medus dovanojamas kaip dėkingumo, nuoširdumo ženklas. Dovanodami medų linkime gėrio, sveikatos, stiprybės, saldaus ir laimingo gyvenimo, dėkojame už pagalbą, paramą, buvimą kartu. 

    Medus - ir vaistas ir maistas. Tai - viena iš pačių unikaliausių gamtos dovanų žmogui. Gražiai su gera energija apipavidalintas medus yra puiki dovana artimui, draugui ar pažįstamui. Juk dovanos turi būti naudingos ir praktiškos. Tik tuomet jos suteiks džiaugsmo gavėjui. O jeigu tai bus dar ir natūralios ar gamtai draugiškos dovanos, tuomet kartu džiaugsis ir gamta.
0
 . google-site-verification=RZ0EjTcEnPFIDmDl3q-uckzlhdu-o8xeswBmKxepMYo