Siuntimas

     Prekių pristatymo kainos ir terminai Lietuvoje:

       Internetinėje parduotuvėje www.bitelesukis.lt prekes galite užsisakyti Jums patogiu laiku. Užsakydami prekes, galite pasirinkti Jums patogiausią prekių pristatymo būdą:

  • AB "Lietuvos paštas"
  • UAB "Omniva LT"
       Prekių išsiuntimas užtrunka nuo 2 iki 5 d.d. nuo Jūsų apmokėjimo ir pinigų įskaitymo į sąskaitą. Prekių siuntimo kaina, nepriklausomai nuo užsakymo dydžio, yra 3 EUR siunčiant, bet kuriuo Jūsų pasirinktu pristatymo būdu. 

        Prekių grąžinimas: 
     Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 "Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo" .
        Prekės nebus priimamos atgal, jei buvo sugadintos, prarado prekinę išvaizdą, buvo naudojamos, nebeturi originalios pakuotės.
       Prekės grąžinimo kaštus padengiame mes, jei prekė buvo nekokybiška. Kitais atvejais už prekės grąžinimą moka pirkėjas. Jei gavus siuntinuką, Jūsų netenkina prekės spalva, forma, tekstūra ir pan., bet prekė yra kokybiška (nesulūžusi ar kitaip nepažeista ir ją galima naudoti pagal paskirtį), grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Jei pirkėjas nori pakeisti prekę į kitą, visas siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas (išskyrus tuos atvejus, kai keičiama dėl broko).
     Prekę galite grąžinti per 7 kalendorines dienas nuo siuntos gavimo. Grąžinant prekę reikia kartu pateikti pirkimo dokumentą (atspausdintą sąskaitą apmokėjimui, kurią gavote iš mūsų), bei laisvos formos prašymą, kuriame būtų nurodytos grąžinimo priežastys ir pirkėjo banko sąskaitos numeris, į kurią reikėtų pervesti grąžinamus pinigus. Mes Jums per 14 darbo dienų nuo siuntinio gavimo sugrąžinsime pinigus.
   Jeigu gavote siuntinį ir jame trūksta prekių arba gavote ne tas prekes, būtinai informuokite mus 2 darbo dienų laikotarpyje el.paštu [email protected] - mes būtinai su Jumis susisieksime ir išspręsime problemas. Praėjus minėtam laikotarpiui pretenzijos dėl siuntinio turinio nebus priimamos. 
0
 . google-site-verification=RZ0EjTcEnPFIDmDl3q-uckzlhdu-o8xeswBmKxepMYo